Poznaj nas lepiej ART SUSHI

Prawdziwe smaki Wschodu w samym centrum Warszawy – właśnie tak należy zdefiniować to wyjątkowe miejsce, jakim jest restauracja Art Sushi. To właśnie tutaj serwujemy naszym gościom wykwintne potrawy kuchni japońskiej i koreańskiej. Wysokiej jakości produkty w rękach naszych doświadczonych kucharzy stają się prawdziwymi dziełami sztuki, dzięki czemu wizytę w Art Sushi śmiało można nazwać prawdziwą ucztą pod każdym względem. Restauracja japońsko-koreańska Art Sushi w Warszawie to idealne miejsce do zorganizowania spotkania towarzyskiego lub firmowego. O właściwą atmosferę zadba profesjonalna a zarazem niezwykle uprzejma obsługa. Stylowe wnętrze i możliwość skorzystania z ogródka to kolejne atuty, które decydują o rosnącej popularności naszego lokalu.

Nasze sushi charakteryzuje się wyjątkowością, sporządzone jest na bazie świeżych produktów, zgodnie z tradycyjną kuchnią japońską. W naszej restauracji dbamy o najdrobniejsze szczegóły, dlatego wszystkie potrawy serwujemy na unikalnej, ręcznie wykonanej ceramice. Proponujemy również wysokiej jakości zieloną herbatę oraz bogatą kartę win. Pełną harmonię gwarantuje hołdujący minimalizmowi wystrój wnętrza. Takie połączenie z pewnością przypadnie do gustu zarówno estetom jak i smakoszom.

Art Sushi to jedyne takie miejsce na mapie miasta Warszawa – sushi oraz inne specjały kuchni z Dalekiego Wschodu dorównują tutaj oryginalnym wzorcom. Każda z przyrządzanych przez nas potraw to ozdoba stołu. Dlatego warto wykorzystać spacer w centrum miasta i odwiedzić to szczególne miejsce. Warszawa właśnie dzięki takim miejscom stała się multikulturalną stolicą, w której każdy znajdzie swoje miejsce, niezależnie od gustu czy upodobań kulinarnych. Restauracja Art Sushi zaprasza na bogactwo niepowtarzalnych doznań smakowych.